TOGETO

harika fikirler
hedefe ulaşan projeler

Merhaba ben Serkan. Küçük-orta ölçekli işletmelerin, ihtiyaçlarına göre uyarlanmış online sistemlerle çevrimiçi dünyada etki yaratmasına yardımcı oluyorum. Temel olarak web tabanlı uygulamalar ve dijital pazarlama konusunda projeler ve grafik tasarım hizmetlerini yürütüyorum.  Ankara’da ikamet ediyorum.

Ajanslara outsource(dış kaynak, taşeron) hizmet vererek girdiğim bu sektörde profesyonel anlamda yedinci senemi doldurdum ve Türkiye’nin her yerinden onlarca marka için proje yürüttüm. Yürütmüş olduğum bu projeler arasında kurumsal web siteleri, kurumsal kimlikler, e-ticaret siteleri, logo tasarımları, sosyal medya tasarımları ve grafik tasarım çalışmaları bulunmaktadır.

WEB TASARIM

RESPONSİVE WEB TASARIM
Akıllı telefonların sayısı kişisel bilgisayarların sayısını geride bıraktı. Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak, çevrimiçi varlığın önemli bir parçası haline geldi.

WEB YAZILIM

WEB SİTE YÖNETİM PANELLERİ Web sitenizde değişiklikler yapmak, sitenizi güncel tutmak, kontrolün de sizde olmasını sağlamak istiyorsanız web sitelerinizi yönetim panelli olarak yaptırmanız gerekmektedir.

sosyal medya

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ Sosyal medya iletişimi, markanıza uyumlu tüm sosyal mecralar üzerinde yapmış olduğunuz iletişim anlamını taşır. Bu süreçlerin bilinçli ve etkili biçimde yönetilmesi işine sosyal medya yönetimi denir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com